Jak dołączyć?

Dołącz do Strefy Dzień Dobry! Twórz na co dzień dobre sąsiedztwo w swojej okolicy!

Jeśli w Twoim sąsiedztwie na co dzień mieszkańcy mówią sobie "dzień dobry" i panuje przyjazna atmosfera - wyślij nam krótki opis swojego sąsiedztwa, jak wyglądają w nim życzliwe stosunki sąsiedzkie albo prześlij zdjęcie swoje i swoich sąsiadów, ilustrujące sąsiedzką życzliwość do 14 września 2014 na adres: agatak@cal.org.pl lub wypełnij poniższy formularz.

Jeśli chcesz, aby Twoje sąsiedztwo było przyjazne i życzliwe, zacznij je zmieniać już dziś! Może to być uśmiech w windzie albo powitanie sąsiada / sąsiadki, z którym dotychczas mijaliście się bez słowa. Zaskocz sąsiada - powiedz "dzień dobry"! Wypełnij poniższy formularz i napisz jaka była reakcja ;)

Po zgłoszeniu będziesz mógł odebrać specjalnie przygotowane sąsiedzkie gadżety, w tym naklejki i przypinki akcji, które będą dostępne u partnerów i Ambasadorów akcji (sprawdź, który z Ambasadorów jest najbliżej Ciebie - Ambasadorzy projektu).Z zebranych zgłoszeń stworzymy warszawską mapę Strefy Dzień Dobry, na której zaznaczymy Sąsiedztwa Najwyższej Jakości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz